Zespół

Z PASJĄ DO BIZNESU.

ADAM
CHMIELEWSKI

SPECJALISTA W OBSZARZE ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI, PROGRAMAMI ORAZ RYZYKIEM.

Kierownik projektów, programów, portfolio projektów. Konsultant i trener w obszarze zarządzania projektami programami oraz portfolio i zarządzania strategicznego. Współpracuje z największymi polskimi organizacjami oraz firmami. Realizuje projekty w środowisku międzynarodowym.

Najczęściej obsługiwane branże to IT, energetyczna, medyczna oraz sektor publiczny.

Specjalizuje się we wprowadzaniu organizacji i zespołów na kolejne poziomy dojrzałości.

Andrzej
Wodecki

Sztuczna inteligencja, data science i uczenie maszynowe w zarządzaniu.

Adiunkt na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Niezależny konsultant (specjalizacje: data science i uczenie maszynowe, systemy informacyjne biznesu, systemy wspomagające zarządzanie zasobami ludzkimi, szkoleniami i kompetencjami, zarządzanie kapitałem ludzkim i efektywnością, strategie e-biznesu, marketing internetowy, kapitał intelektualny).

Trener i wykładowca w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, Business Center Club w Warszawie, Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, Fundacji OIC Poland w Lublinie, Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie i innych instytucjach szkoleniowych.

Mariusz Skrzypek

ANALITYK BIZNESOWY, MANAGER, KONSULTANT, SPECJALISTA OD ŚRODKÓW UE, TRENER.

Mariusz od ponad 20 lat specjalizuje się w obszarze systemów informacyjnych w ochronie zdrowia i telemedycyny. Z sukcesem realizował projekty o zasięgu lokalnym i krajowym w rolach analityka biznesowego, kierownika projektu, konsultanta. Jest ekspertem Komitetu Zdrowia Krajowej Izby Gospodarczej, Izby Gospodarczej Medycznej Polska, Fundacji Urszuli Jaworskiej. Łączna wartości projektów, w których uczestniczył przekracza 500 mln zł. Jest autorem wielu publikacji z zakresu systemów informacyjnych w ochronie zdrowia. Członek zespołu ekspertów Ministra Zdrowia ds. opracowania strategii e-Zdrowia. Wykładowca akademicki.

Radek
Biszkont

Manager, handlowiec, inspirator i wizjoner

Wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenie i stworzył koncepcję ICTGROUP. Dzięki temu mógł zebrać i połączyć innych pasjonatów, którzy zarazili się jego pomysłami, energią, entuzjazmem i spojrzeniem na biznes oraz na świat.

 

W życiu kieruje się stałymi wartościami: uczciwością, transparentnością, elastycznością, zaufaniem do ludzi i do siebie samego oraz otwartością umysłu. Zawsze stara się spoglądać na sytuację z jak najszerszego kontekstu, by uzyskać jak największy sukces. Prężnie pracuje nad tym, by łączyć ze sobą światy biznesu, technologii i nauki. Dzięki temu stwarza warunki do powstawania nowych koncepcji oraz wytrwale dąży do ich realizacji. Jednocześnie z otwartym umysłem chłonie idee i pomysły innych ludzi, by umożliwić im spełnianie ich biznesowych marzeń. Wkłada serce w każdy projekt czy we współpracę oraz z wielką wdzięcznością i entuzjazmem obserwuje efekty pracy zespołów.

Robert
Gierek

SPECJALISTA W OBSZARZE ZARZĄDZANIA INNOWACJAMI, BIURAMI PROJEKTÓW, PROGRAMAMI i PORTFELEM

Wieloletni Dyrektor Biur Projektów (PMO), Kierownik Projektów, Programów. Specjalizuje się w obszarze zarządzania organizacjami, komercjalizacji innowacji , zarządzania projektami, programami i portfelem. Jest ekspertem Komitetu Zdrowia Krajowej Izby Gospodarczej, Izby Gospodarczej Medycyna Polska oraz Fundacji Urszuli Jaworskiej. Praktyk w obszarze projektów IT w ochronie zdrowia. Od 22 lat zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych o zasięgu lokalnym, regionalnym i krajowym.